MOTO GUZZI
KLUB TŘINEC


Stelvio

Úvodní stránka
 

Kalendář 2015

Expedice Bosna 2013
Kalendář 2014
Kalendář 2013
Around CZ - part I
Around CZ - part II
Uvázali kozu 2011
Vyjížďka Těšín

-----------------

Naše staré!

Sekce JAWA, ČZ

tel: 608 889 062
Houslista Napište

Test Tuono a Dorso

Ubytování Beskydy
Penzion u Mánesa

Ubytování pro motorkáře

logo

APRILIA & MOTO GUZZI
TEST RIDES 2011

APRILIA - Dorsoduro 1200 ABS/ATC, Tuono V4 R APRC
MOTO GUZZI - Norge GT 8V, Stelvio 1200 ABS
SKÚTRY - PIAGGIO Beverly 300, PIAGGIO MP3 300 LT Yourban, VESPA GTS 300 Touring, LML 150

Dorsoduo a Tuono opravdový zážitek! Stelvio skvěle vyladěno, ale je to ještě moto z Mandela? Nebude mi časem chybět motor traktorovitého typu a stoosmdesátka vzadu?

Středa: Rychle jsme v Třinci zabalili a frčeli směr Jeseníky Orlické hory. Intuitivně jsme docestovali po úžasné vyjížďce horskými silnicemi na Masarykovu chatu v Orlických horách. Motorky do lyžárny a my do hospody, Primátorů bylo habaděj, ale až ráno jsme zjistili, že v Náchodě vaří i černé.
Čvrtek: Ráno úžasné počasí, a tak přes Adršpach rychle do Kořenova. Motorky stály po novinářském testování připraveny "jen pro nás". Tak hop na kozu! Tři hodiny v sedle Tuona, Dorsodua a Stelvia a Norge nás docela vyčerpaly. Sprcha zvnějšku. Zevnitř plzeňské a tucet tulamorek. Moto kecy o spoustě zážitků a o tom, komu co nejlépe sedlo. K tomu frky od Kozího a ejhle, jsou 4 ráno, svítá, prší, a místy i leje. A to je přímo úžasný čas jít do hajan!
Pátek: Těžké vstávání! Ještě určitě promile. Opožděná výprava klubu jde do testů. Tak hop na kozy! My čtvrteční ještě filtrujeme krev. V poledne se rozhodujem doplnit hladiny, které klesají hodně pomalu, a tak repete. Bajky jezdí jak o závod a my se pomalu propili do střízliva.
Sobota: Pod mrakem. Rozlučková a do sedel! Od Hradce se na nás valí tučné provazy vody, vydrží až do Třince. Slivovice, teplá sprcha, něco na zub a je to v suchu!
Resumé: Úžasná akce! Super zážitky z jízd na nových bajcích! Dobrá parta! Jedno lehlé Tuono! A nové bílé Stelvio potvrzeno a objednáno. Jen aby Taliáni neměli předčasně siestu! Za klub Našekozy patří Aspiritu dík za pozvání!

Nevíte kde složit hlavu s motorkou? Penzion U Mánesa, č.p. 25, Střítež u Českého Těšína
penzion@u-manesa.cz - www.u-manesa.cz Rezervace ubytování: +420 777 135 512
GPS: Loc: 49°38'463"N. 18°34'39.521"E - Mapa